forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
Інтерв'ю Сергія Притули для ІА

Інтерв'ю Сергія Притули для ІА "Діловий Стрий"

      28 травня 2010 року в Тернополі «народилось» Перше україномовне гумористичне шоу «Вар’яти». Сьогодні «Вар’ятам» вже шість. Стриянам пощастило, і вони мають нагоду привітати хлопців з річницею та отримати «дозу» українського гумору, без політики(!), адже 2 червня в МБК відбудеться святковий концерт! Нагадуємо, що квитки можна придбати у касі МБК, піцерії «Sсоrini», магазині «Белла+».

Напередодні цієї події ми мали нагоду поспілкуватись з гумористом, телеведучим, очільником «Вар’яти-шоу» Сергієм Притулою.

Шість років…. Це мало, але й дуже багато. Якщо провести паралель з життям людини, то Вам вже до школи пора. Як Ви відчуваєте чого саме ще потрібно навчитись «Вар’ятам», над чим ще працювати, що вдосконалювати?

Якщо брати в розрізі серйозного медійного бізнесу, то ми зараз дійсно йдемо у «перший клас», а саме переходимо з «третього ешелону» вітчизняного шоубізнесу у «другий». За останній рік ми спромоглись зробити 2 всеукраїнських тури, по 40-45 концертів кожен, минулоріч дали, загалом, 107 концертів. Цього року до кінця червня їх кількість вже 78, що дає мені повне право називати наш колектив найбільш гастролюючим гумористичним шоу в країні. Радий, що за останній рік географія наших концертів вийшла за межі України і ми мали виступи у Празі та Лондоні. Зрештою, восени ми плануємо з’явитись у телеефірі на Новому каналі. І це саме та ділянка, де, на відміну від концертів, нам ще вчитись і самовдосконалюватись! Працювати є над чим. Тож і працюємоJ! 

 

А який «пенсійний» вік «Вар’ятів»? Чи це як в одруженні «Доки ….. не розлучить»?

Не задумувався над цим. Ми прожили розкішних 6 років, виросли з локального маленького клубного шоу до структури, яка має повноцінний всеукраїнський масштаб виступів, яка може похвалитись тим, що у Львові, Рівному, Франківську, Луцьку, Києві ми збираємо не 1, а 2 зали в один день! Був прецедент у Червонограді, коли було 3 концерти в один день! Тож про «пенсію» я зараз взагалі не думаю. Планів дуже багато. Особливо в контексті закордонної гастролі та телепроектів, з долученням наших акторів! 

 

Ви збираєте повні зали, аншлаг за аншлагом. Що окрім таланту та наполегливої праці є складовими успіху «Вар’яти-шоу»? Чи не вважаєте Ви, що відсутність політики, від якої усі втомились, є однією з цих складових?

Давайте відверто: ніхто не йде на концерт тільки тому, що там будуть виступати гумористи, які не жартують про політику. Тим більше, що саме про цю «фішку» нашого шоу люди дізнаються вже під час концертів. Аншлаги є тому, що є хороші актори, які розкішно відтворюють на сцені власні ж авторські тексти: мініатюри, жарти, пісні, геги тощо. Хороший матеріал і постіне самовосконалення – це і є ті кити, на яких стоїть наша успішна концертна історія.

 

В інтерв’ю одному з Тернопільських інтернет видань Ви розповіли , що телеверсія «Вар’ятів» планується до виходу десь у жовтні. Чи будуть зйомки проводитись із глядачами в студії? Коли і яким чином можна потрапити на зйомки? адже більшість Ваших шанувальників з маленьких містечок  не знають алгоритму, як потрапити на зйомку.

Зважаючи на те, що зйомки будуть у Києві, більшість з них і не потрапить на зйомки. Алгоритм наповнення залу на знімальному майданчику мені зараз не відомий, цим займається кастинг-відділ Нового каналу, але однозначно можу стверджувати, що зйомки будуть з глядачами у павільйоні, ба більше, глядач буде максимально інтегрований у зйомку. Як? Побачите восени на НовомуJ.

 

Ми вже торкнулись теми ТБ, на якому останнім часом з’явилось багато передач та шоу за участю дітей. Чи не виникала у Вас думка створити шоу «Вар’ятиків», можливо, залучивши дітей дорослих «Вар’ятів». Принаймні, Дмитро Сергійович вже має досвід виступів на сцені з аншлагом.

Ми сьогодні з хлопцями саме жартували про це, позаяк, що мій малий, що син Віталіка Тильного (учасник дуету «Вар’яти») регулярно підкидають нам жарти у програму. Проте, ми хочемо для своїх дітей повноцінного дитинства, а не спотвореного телевізійною картинкою. Тож, наразі про «вар’ятиків» мова не йде.

 

У медиків є «клятва Гіппократа», чи існує щось на зразок «клятви «Варятів» (неписані правила, звичаї, прикмети)? Якщо нова людина стане учасником Вашого проекту, про які нюанси роботи в колективі Ви б розповіли першочергово?

Є певні ритуали перед виходом на сцену. Є певна «накрутка» акторів перед концертом: проголошення гасел, індивідуальні підбадьорювальні тексти тощо. Але це доволі інтимна історія, яку ми не розголошуємо. Як і процедуру посвяти новеньких у «вар’яти». Тим більше, що останній «новенький» у нас в колективі з’явився аж 2,5 роки тому.

 

З Ваших слів, 2017 для «Вар’ятів» планується насиченим. Чи плануєте Ви разом з командою знову побувати в наших краях вже з новою програмою?

Тут важливо, щоб наше бажання і бажання глядачів співпали з бажанням організаторів у місті. У людей є викривлене бачення концертної історії різних творчих колективів. Всі думають, що це артист хоче чи не хоче кудись їхати. Насправді все банальніше: якщо у конкретно взятому місті є людина, котра готова взятись за організацію концерту і «закрити» всі питання щодо оренди залу, світла, звуку, реклами, проживання, харчування, трансферу, гонорару тощо... то чого б нам туди не приїхатиJ?

 

 

 

Про шоу:

 

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 

Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український гуморист та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

Сторінка в FB: facebook.com/varyaty

Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow

Сторінка ВК: vk.com/varyaty

Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty

Лічильник

3441971
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
1942
5281
34467
3263620
106161
156910
3441971

Ваш IP: 54.146.214.8
СьогоднІ: 18-02-2018