forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
АГРАРІЇВ СТРИЙЩИНИ ОЗНАЙОМИЛИ ЗІ ЗМІНАМИ У ЗАКОНІ ЩОДО НОРМАТИВНО-ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ  ЗЕМЕЛЬ С/Г ПРИЗНАЧЕННЯ

АГРАРІЇВ СТРИЙЩИНИ ОЗНАЙОМИЛИ ЗІ ЗМІНАМИ У ЗАКОНІ ЩОДО НОРМАТИВНО-ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ С/Г ПРИЗНАЧЕННЯ

Вчора,  6 лютого, голова РДА Василь Зубрицький провів нараду з питань нормативно-грошової оцінки земель с/г призначення.

Про це інформує Стрийська РДА.

Участь у нараді взяли начальник відділу у Стрийському районі ГУ Держгеокадастру Роман Ярич, начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Лесів та представники сільськогосподарських підприємств, що ведуть діяльність на території району.

«Сьогодні нам спільно потрібно обговорити подальший алгоритм дій та поставити завдання над якими ми повинні працювати, щоб і для вас покращити роботу, і в цілому якісно наповнювалися бюджети сільських рад», - зазначив Василь Зубрицький.

В ході наради з учасниками обговорили питання щодо змін в чинному земельному законодавстві, які відбулись з 1 січня 2019 року та запровадження введення в дію нової загальнодержавної нормативно-грошової оцінки на землі сільськогосподарського призначення державної форми власності.

«Виготовлення проектів землеустрою на середні земельні частки (паї), які виготовляються в процесі винесення в натурі середніх земельних часток паїв проводилися на підставі рішення голови РДА, з 1 січня 2019 року виготовлення таких документацій буде проводитись на підставі рішення органів місцевого самоврядування», - повідомив Роман Ярич.

Що стосується витягів з державного земельного кадастру на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населеного пункту, то сільгоспвиробникам наголошено на необхідності приведення своїх договорів оренди у відповідність до чинного законодавства.