forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
МОРШИН ОТРИМАЄ КОШТИ З ЕКОЛОГІЧНОГО ФОНДУ ЛЬВІВЩИНИ

МОРШИН ОТРИМАЄ КОШТИ З ЕКОЛОГІЧНОГО ФОНДУ ЛЬВІВЩИНИ

Львівська облрада затвердила Перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік.

Це рішення депутати прийняли під час чергової сесії вчора, 12 березня.

Варто зазначити, що це є додатком до обласної Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. Загальна сума коштів, передбачених цього року в обласному екологічному фонді становить 59 млн грн.

Заплановано розробити проекти створення п’ять нових об’єктів природно-заповідного фонду, облаштувати 13 рекреаційних зон на територіях природно-заповідного фонду, провести реконструкцію парків у містах Кам’янка-Бузька та Трускавець.

Також планується завершити будівництво КОС в с. Раневичі Дрогобицького району та продовжити роботи з реконструкції очисних споруд в м. Моршин, прокласти каналізаційні мережі в 5 населених пунктах, провести руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на річках протяжністю понад 14 км, захистити 11 населених пунктів і понад 1678 га сільськогосподарських угідь від підтоплення та завершити рекультивацію відпрацьованого сміттєзвалища площею 3,2 га у с. Крупське (Розвадівська ОТГ).

Окрім цього, з метою залучення іноземних інвестицій на реалізацію природоохоронних заходів на території області, передбачено спів фінансування двох проектів міжнародної технічної допомоги.