forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ФІРМА З МОРШИНСЬКИМ КОРІННЯМ ХОЧЕ ВИДОБУВАТИ НАФТУ І ГАЗ НА ОДЕЩИНІ

ФІРМА З МОРШИНСЬКИМ КОРІННЯМ ХОЧЕ ВИДОБУВАТИ НАФТУ І ГАЗ НА ОДЕЩИНІ

У ТОВ «Білмар» висловили намір провести геологічне вивчення з подальшою розробкою та видобутком нафти і газу на Успенівській нафтогазоносній площі на території Білгород-Дністровського і Саратського районів, інформує Форпост

За даними видання 04849.com.ua, на підприємстві вважають що обсяги видобутку покриють витрати, хоча варто відзначити, що за обсягом покладів нафти і газу Успенівська площа відноситься до невеликих, а ось за складністю геологічної будови - до площ складної будови.

На даний момент, згідно з дослідженнями, поклади нафти там становлять приблизно 7 млн ​​439 тис тонн, газу - 1 млрд 696 млн кубометрів, бурити доведеться на глибину 1000-3200 метрів.

Варто відзначити, що на даний момент, згідно з даними аналітичної системи YouControl, компанія ТОВ «Білмар» зареєстрована в Києві, хоча в якості офіційного контактного номера вказано моршинський номер телефону. До 2011 року компанія там і розташовувалася: в Моршині на вулиці 50-річчя УПА.

На даний момент в якості засновника компанії значиться офшорна компанія «Норс-Саус Маркетинг Лтд», а в якості кінцевого бенефіціара - такий собі Сламей Майкл, який проживає в місті Суррей в канадській провінції Британська Колумбія.

Однак, до 2011 року засновниками компанії були Всеволод Білас, депутат Львівської обласної ради від БПП, а також Микола Кміть, який з 2008 по 2010 роки був головою Львівської обласної державної адміністрації, а пізніше балотувався в народні депутати від партії «Самопоміч».