forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЧОЛОВІКИ ДВОХ БУГАЛТЕРОК МІСЬКРАДИ

ЧОЛОВІКИ ДВОХ БУГАЛТЕРОК МІСЬКРАДИ "РОЗІГРАЛИ" ТЕНДЕР ХУДОЖНЬОГО УЧИЛИЩА

Стрийське художнє професійне училище у червні спробувало закупити електромеханічне обладнання очікуваною вартістю 270 тис. грн. Участь у відкритих торгах взяло лише двоє підприємців з сусіднього міста Дрогобич, 36-річний Юрій Костенко та 43-річний Олександр Неділенко. Про це повідомляє Центр громадського моніторингу та досліджень.

Перемогу на даному тендері не здобув жоден з учасників, так як стрийські освітяни виявили ряд недоліків у пропозиціях двох учасників. При цьому і Олександр Неділенко, і Юрій Костенко допустились однакових помилок, наприклад подали додаток до проекту договору не за тією формою, яку вимагав замовник, а сертифікати та декларації на відповідність продукції були дійсними лише до 7 лютого 2018 року в обох учасників.

Решта довідок, які освітяни вимагали подати в довільній формі, наприклад про можливість поставити продукцію вчасно та про наявність матеріально-технічної бази, у двох дрогобицьких підприємців були одинаково оформленні за формою та змістом.

nomera5656При реєстрації у системі ProZorro, Олександр Неділенко та Юрій Костенко вказали у своїх контактах однаковий стаціонарний номер телефону – 0324551516.

Судячи з декларації, до 2017 року дружина Олександра Неділенка, Галина працювала бухгалтером у департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради. Згодом Галина Неділенко висунула свою кандедатуру на посаду адміністраторі ЦНАПУ виконавчого комітету міської ради.

Дружина Юрія Костенка, Наталія також працює у Дрогобицькій міській раді головним спеціалістом бухгалтерського обліку виконавчого комітету.

І хоча Стрийський художній ліцей спочатку відхилив пропозиції двох дрогобицьких підприємців, в результаті Юрій Неділенко таки отримав пряме замовлення від освітян на поставку електромеханічного обладнання, неправомірно та без конкурсу.

Проводити переговорну процедуру у ліцеї не мали законних підстав, оскільки на відкриті торги, які освітяни провели спочатку у червні подалось двоє учасників, Костенко та Неділенко,  і лише у липні, коли замовник спробував повторно оголосити конкурс не подалось жодного учасника.

Відтак освітяни Стрийського художнього ліцею були зобов’язані провести ще одні відкриті торги і лише у випадку відсутності більше двох учасників, проводити переговорну процедуру закупівлі. Натомість замовник незаконно уклав угоду Юрієм Неділенком на 270 тис. грн, хоча сам підприємець беручи участь у відкритих торгах ще у червні пропонував поставити товар дешевше – за 250 тис. грн.

“Центр громадського моніторингу та досліджень” надіслав звернення в Західний офіс Держаудитслужби з вимогою перевірити факт незаконного проведення переговорної процедури Стрийським художнім ліцеєм та зобов’язати замовника розірвати неправомірний договір.

Також експерти Центру надіслали звернення в Антимонопольний комітет України з вимогою розслідувати незаконні антиконкурентні дії двох учасників закупівель, Олександра Неділенко та Юрія Костенко.

Лічильник

5502181
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
3570
4398
7968
5379708
38720
131573
5502181

Ваш IP: 54.227.186.112
СьогоднІ: 11-12-2018