forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
АНДРІЙ КІТ: СТРИЙЩИНА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ДЕРЖАВНІСТЬ

АНДРІЙ КІТ: СТРИЙЩИНА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ДЕРЖАВНІСТЬ

Разом з виборцями Стрийщини працюємо на перемогу твердої державницької позиції і засуджуємо тих, хто дозволяє собі жарти на крові захисників України.

Народний депутат України від Стрийського округу Андрій Кіт вважає позитивним результат першого туру президентських виборів на Стрийщині для збереження курсу на зміцнення української державності.

“Більшість мешканців Стрийщини підтримали позицію на захист української Незалежності, збереження курсу на Європу. Це позитивний результат першого туру виборів.  Кожен патріот 21 квітня мав би проголосувати за збереження України. Впевнений, що серед нас переважають відповідальні національно свідомі патріоти. Вони розуміють, що країна перебуває у стані війни. На чолі держави потрібна сильна і свідома особа. Здатна до рішучих дій. Здатна на рівних вести переговори з світовими лідерами. Здатна захищати інтереси своєї нації. Сьогодні суто об’єктивно залишився лише один такий кандидат і це чинний президент”, - зазначив Андрій Кіт у своєму коментарі.

Народний депутат наголосив на тому, що національна свідомість важлива і з людської, і з державницької позиції.

“З точки зору людяності і поваги до родичів тих, хто загинув та втратив здоров’я на війні з Росією, неприйнятними є “жарти на крові”, за які проголосувала частина несвідомих українців. Для патріота, який бажає добра народу, неприйнятною є позиція “поза політикою” чи “поза війною”. Є реальність. Україна змушена воювати та захищатися. І вибір кожного має бути свідомим та відповідальним. Тому ті люди, котрі із певних причин не розібралися у першому турі мають змогу у другому турі зробити обдуманий державницький вибір“ - сказав Андрій Кіт.

Політик наголосив, що президент, як інституція відповідальний за зовнішню політику і оборону.

“На президентських виборах ми обираємо відповідального за оборону і ефективну зовнішню політику. Кидаючи бюлетень в скриньку ми маємо собі чітко уявляти особу президента, її переговори з очільниками США та європейських країн. Розуміти, як себе буде ця людина поводити у стосунках з нашими ворогами, тим же Путіним”, - зазначив народний депутат.

Натомість, на думку народного обранця, вибори не повинні бути основою сварок між патріотами, а треба об’єднуватися навколо України та її майбутнього.

“Сьогодні немає більшої загрози ніж зовнішній ворог. Ми зможемо рано чи пізно здолати наші економічні та соціальні проблеми. Знизити рівень корупції. Побудувати справедливу судову систему. Але ми цього не зробимо, якщо втратимо нашу державність. Найбільшою загрозою для нашої Незалежності є сприйняття політики, як “забавки” чи “приколу”. Я і мої колеги за будь-якого розвитку подій не дамо знищити Україну. Ми прагнемо миру для України, але кожен має усвідомлювати, що не можна здобувати мир ціною втрати національної гідності та свободи. Бо тоді це буде не життя, а рабство”, - підсумував Андрій Кіт.