forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НЕДОБРОСОВІСНІЙ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЦІ ЗАГРОЖУЄ ДО 6 РОКІВ

НЕДОБРОСОВІСНІЙ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЦІ ЗАГРОЖУЄ ДО 6 РОКІВ

Правоохоронці викрили на Львівщині факт незаконного відчуження земельної ділянки у приватну власність, інформує Форпост

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також конкретизували: «Як з’ясували працівники управління захисту економіки Львівщини спільно з слідчими Сколівського відділення поліції та за процесуального керівництва Стрийської місцевої прокуратури, частина приватизованої земельної ділянки розташована в межах прибережної захисної смуги місцевої гірської річки. У 2006 році землевпорядник однієї з сільрад Львівщини підготувала технічну документацію з підготовки та видачі державного акту на право власності на земельну ділянку, не переконавшись у тому, що її частина розташована в межах прибережної захисної смуги місцевої гірської річки».

«Посадовець не встановила фактичне місце розташування ділянки площею 0,6 га, яка  передавалась у власність для ведення особистого селянського господарства, у результаті чого депутати місцевої ради проголосували, а сільський голова скріпив відтиском печатки відповідне рішення, на підставі якого вказана земля була безпідставно передана у приватну власність. Таким чином були порушені вимоги частини 2 статті 60 Земельного кодексу України та статті 88 Водного кодексу України, у відповідності до яких прибережні захисні смуги встановлюються по берегах малих річок, струмків і потічків та навколо водойм уздовж урізу води шириною 25 метрів та не підлягають наданню у приватну власність», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«Спеціалісту-землевпоряднику повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Зловмисниці загрожує покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю  на  строк  до  трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї  тисячі  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією. На незаконно надану земельну ділянку накладено арешт», – повідомили також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.