forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ НЕЗАКОННО ВИРУБАЛИ ПОНАД ТИСЯЧУ ДЕРЕВ

НА СТРИЙЩИНІ НЕЗАКОННО ВИРУБАЛИ ПОНАД ТИСЯЧУ ДЕРЕВ

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області та Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області виявили факти незаконної порубки більше 1,1 тисячі дерев різних порід. Збитки, завдані навколишньому середовищу,  становлять більше восьми мільйонів гривень. Про це повідомив Відділ комунікації поліції Львівської області.

Правоохоронці встановили, що на території двох місцевих рад Стрийського району було здійснено незаконну порубку 1095 дерев різних порід. Окрім того, на території парку, що є пам’яткою садово–паркового мистецтва місцевого значення, було виявлено незаконну порубку ще тридцяти дерев дубу та клена.

Внаслідок цих протиправних дій охоронюваним державою інтересам було завдано збитків на суму більше восьми мільйонів гривень, що підтверджується відповідним актом Головного управління Державного екологічної інспекції у Львівській області.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість).

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу  від   двохсот   п'ятдесяти   до   п'ятисот неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян  або  виправними роботами на строк до двох років,  або обмеженням волі на строк  до трьох  років,  з  позбавленням  права  обіймати  певні  посади  чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.

Лічильник

5522533
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
2580
3849
2580
5402463
59072
131573
5522533

Ваш IP: 54.226.36.60
СьогоднІ: 17-12-2018