forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ ПОКАРАЛИ ШАХРАЙКУ, ЯКА ХОТІЛА

НА СТРИЙЩИНІ ПОКАРАЛИ ШАХРАЙКУ, ЯКА ХОТІЛА "ПРОДАТИ" КВАРТИРУ СВОЇМ ЗНАЙОМИМ

Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками Стрийського відділу поліції викрили в шахрайстві 63-річну жительку Стрийського району.

Про це повідомили у вівторок, 29 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Правоохоронці з’ясували, що шахрайка переконала знайомих вигідно придбати квартиру, оскільки оплату за неї готова була отримувати частинами. Надалі, без укладення цивільно-правового договору, впродовж 2005 – 2006 років жінка отримала від покупців частину коштів на загальну суму 171,7 тисяч гривень. Проте, у цей час квартира не була власністю шахрайки ще й перебувала у заставі відповідно до іншого іпотечного договору».

«Зловмисниці було повідомлено про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених частиною 4 статті 190 (шахрайство в особливо великих розмірах) та частиною 2 статті 358 (підроблення документів) Кримінального кодексу України та обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Рішенням міськрайонного суду шахрайку було визнано винною у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень та засуджено до позбавлення волі на строк п’ять років (з іспитовим терміном два роки). Одночасно судом зобов’язано засуджену стягнути на користь потерпілих незаконно отримані кошти у повному обсязі», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.