
У Дрогобицькій міській лікарні №1 на Львівщині вперше здійснили забір серця для трансплантації. Донорський орган після вилучення доставили до Львова, де його пересадили 50-річному пацієнту.
"За бажанням дружини, яка дала згоду на трансплантацію важливого органу – у стінах першої міської лікарні фахівці медзакладу спільно із колегами Першого медичного об’єднання Львова – провели забір. Серце пацієнта пронесли так званим "коридором пошани", де всі медичні працівники лікарняної установи мовчки вшанували пам'ять хворого та його родичів, які прийняли важливе рішення врятувати чуже життя", — йдеться у повідомленні.










