
Під час рейду в селі Фалиш оштрафували місцеву мешканку за спалювання трави.
Нагадуємо: це небезпечно та заборонено — може спричинити масштабні пожежі й загрожує життю.
Штрафи:
▪ 3060–6120 грн для громадян
▪ до 21420 грн для посадових осіб
▪ у лісах — до 15300 грн
‼ У воєнний час підпали можуть розцінюватись як кримінальний злочин.
Будьте відповідальні. Не паліть сухостій.










