
До конкурсу долучилися чотири ліцеї громади:
▪ Стрийський ліцей ім. Героя України Андрія Корчака
▪ Стрийський ліцей «Гімназія ім. А. Шептицького»
▪ Братківський ліцей
▪ Угерський ліцей
Учні підготували соціально важливі проєкти та подали їх на голосування
Кожен навчальний заклад обере один проєкт, який представлятиме школу
Голосування триватиме з 1 по 7 квітня
Платформа: EDEM
Обирають самі учні — тож ми можемо ознайомитися з ідеями та підтримати їх морально
На реалізацію проєкту-переможця кожна школа отримає 250 тисяч гривень
Гарна ініціатива, яка вчить відповідальності, розвитку та дає можливість змінювати школу власними ідеями










