НА СТРИЙЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

У суботу 13 січня у спортивному залі Миртюківської школи відбулися змагання з міні-футболу на першість Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» серед учнів 2004-2005 років народження.

Загалом у турнірі взяли участь 7 команд, які представляли Гірне, Дашаву, Лисовичі, Ланівку, Бережницю, Нежухів  та Великі Дідушичі. Команди були розділені на 2 групи, зокрема до групи А увійшли Дашава, Нежухів, Бережниця і Лисовичі, а у групі Б грали Великі Дідушичі, Гірне та Ланівка.

За підсумками групового етапу команди, які зайняли 2 місце у своїх групах, боролися за бронзові нагороди турніру, а переможці груп розігрували 1 та 2 місця. У матчі за 3 місце команда з Гірного впевнено обіграла нежухівських футболістів. А у фінальному поєдинку в напруженій боротьбі перемогу здобули юні футболісти з Великих Дідушич, які з рахунком 5:4 обіграли команду Дашави. За підсумками змагань команди-переможці були нагороджені спортивним інвентарем.