forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ГОЛОВА РДА ПРОВІВ НАРАДУ З СЕЛИЩНИМИ І СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

ГОЛОВА РДА ПРОВІВ НАРАДУ З СЕЛИЩНИМИ І СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

Сьогодні, 14 серпня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький взяв участь у нараді з селищним та сільськими головами, секретарями місцевих рад. 

В роботі семінару також взяв участь перший заступник голови РДА Любомир Кащук, керівник апараду РДА Юрій Вільшинський та керівники окремих структурних підрозділів РДА. Розпочинаючи нараду очільник району озвучив ряд питань, які розглядатимуться на порядку денному. В своєму виступі він зупинився на одному з актуальних питань та зазначив, що напередодні відзначення 27-ої річниці Незалежності України, необхідного покращити благоустрій місцевих територій.

«Чистота ваших сіл, має бути окрасою та обличчям Стрийщини. Обов’язково звернути увагу на пам’ятники нашим Героям, а також культурним та громадським діячам»,- зазначив Василь Зубрицький.DSCN8946

Далі на порядку денному семінару-наради розглянули наступні питання життєдіяльності Стрийського району. Зокремапро проведення благоустрою територій до Дня Незалежностіпро реалізацію мікропроектів та об’єктів капітального будівництва, про підготовку запитів на 2019 рік та про вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району перед присутніми доповіла начальник управління економічного розвитку, інвестицій торгівлі та промисловості райдержадміністрації Галина Чорна. DSCN8938

Також до присутніх звернувся начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Лесів, який озвучив ряд питань стосовно моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення у Стрийському районідержавну підтримку за збереження молодняка ВРХ та інші програми підтримки агропромислового комплексуорганізацію заходів по боротьбі з борщівником Сосновського та недопущення спалювання поживних решток та сухої трави у подвірних господарствах. В.о. керівника відділу культури РДА Ольга Боднар у своєму виступі розповіла про заходи, які відбуватимуться в районі з нагоди 27-ої річниці Незалежності України.Начальник відділу Стрийського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Сергій Музичук проінформував прусутніх про хід проведення ідентифікації молодняка ВРХ у населених пунктах району.