forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ПРО ЩО ЙШЛОСЯ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРО ЩО ЙШЛОСЯ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

12 вересня цього року у приміщенні міського Будинку культури відбулася ХІІ сесія Стрийської міської ради VІІ демократичного скликання. Сесію відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов’ят.

Про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року та про внесення змін до показників міського бюджету м.Стрия на 2017 рік доповіла начальник фінансового управління Л.Коваль. Зокрема, доповідач наголосила, що за перше півріччя цього року надходження доходів склали 298237,5 тисяч гривень. На фінансування видатків за даний період спрямовано 273028,2 тисячі гривень, зокрема, на охорону здоров’я, освіту, культуру, соціальний захист, фізичну культуру, житлово-комунальне господарство.

Начальник відділу економіки Г.Баран доповіла про зміни до Програми економічного та соціального розвитку м.Стрия на 2017 рік.

Заступник міського голови І.Стецик доповів про прийняття в комунальну власність м.Стрия гуртожитку та трансформаторної підстанції по вул. Івасюка, 20; про передачу на баланс і обслуговування ОСББ «Стожари 1», ОСББ «50 років УПА 9» житлових будинків № 14-В, 14-Б по вул. О.Басараб, №9 по вул. 50 років УПА.

Про надання матеріальної допомоги на встановлення пам’ятного знака на могилі померлого учасника АТО Р.Семеніна та про надання матеріальної допомоги на лікування доповів заступник міського голови Р.Волинець.

На сесії розглядалися питання про затвердження проектно-кошторисної документації; про встановлення розміру заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів; про надання дозволу на розроблення детальних планів території в м.Стрию; про затвердження детальних планів територій в м.Стрию; про надання дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу у власність; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Стрия; про доповнення переліку вільних земельних ділянок призначених для продажу у власність на земельному аукціоні; про делегування комунальному підприємству «Ринок» повноважень на укладення договорів оренди торгової площі; про затвердження Програми правової освіти населення м.Стрия Львівської області на 2017-2018 роки; про затвердження базової мережі закладів культури 2018 на рік та інші.

На сесії виступили депутати А.Поврозник, О.Филик, Р.Готь, О.Вишинська.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.