forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
«СТРИЙЩИНА – КРАЙ ПАТРІОТІВ», - НА НАРАДІ В РДА

«СТРИЙЩИНА – КРАЙ ПАТРІОТІВ», - НА НАРАДІ В РДА

17 липня голова Стрийської РДА Василь Зубрицький провів щотижневу оперативну нараду.

Розпочинаючи нараду, очільник району підбив підсумки роботи за минулий тиждень. Йшла мова про стан ремонтних робіт, зокрема на автодорозі Київ-Чоп-Меденичі через Кавсько, де минулого тижня вдалося укласти 420 тонн асфальту, та на автодорозі Київ–Чоп-Довголука – 90 тонн.

«Питання ремонту доріг є одним з найголовніших і цього тижня, - наголосив голова райдержадміністрації .- Кошти, які виділяє на ремонт доріг обласний та районний бюджет, філія «Стрийський райавтодор» самостійно освоїти не зможе. Тому ремонт будуть проводити ті підрядні організації, які належно забезпечать організацію праці та якість робіт».

В підсумках за минулий тиждень він також позитивно відмітив роботу, яка велася з підготовки та відзначення урочистостей з нагоди 110-ої річниці генерала-хорунжого УПА Олекси Гасина «Лицаря» в селі Конюхів.

«Свято вдалося, - підсумував керівник району.- Величезна кількість учасників та святковий настрій людей свідчить, що Стрийщина – це край патріотів. Є сподівання, що оновлений музей нашого легендарного земляка буде працювати на перспективу, забезпечуючи виховання молодого покоління в дусі патріотизму та любові до України».

Голова райдержадміністрації подякував усім, хто долучився до проведення свята. Під час наради приділялася увага також питанням проведенню жнив у господарствах району, реалізації мікропроектів розвитку, підготовці бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період, соціальному захисту учасників АТО та дітей-сиріт, активізації роботи з виготовлення містобудівної документації населених пунктів та ін.

На завершення голова райдержадміністрації побажав усім посадовцям плідної праці.

Лічильник

4588624
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
65
6956
65
4463241
87716
177794
4588624

Ваш IP: 54.92.163.188
СьогоднІ: 16-07-2018