forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні, 22 березня, відбулося пленарне засідання чергової ХVII-ої сесіїVII-го демократичного скликання Стрийської районної ради, яку провів голова районної ради Роман Козак. У засіданні взяли участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький, заступники голови РДА, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, контролюючих та правоохоронних органів, ЗМІ. 

Відповідно до порядку денного, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький прозвітував про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Стрийського району за 2017 рік, розповівши про ключові досягнення минулого року, а також про основні пріоритети розвитку району у 2018 році.

Депутати одноголосно затвердили звіт голови РДА, а також уточнений бюджет Стрийського району та звіт про його виконання за 2017 рік начальника фінансового управління Наталії Меленик. На сесії затвердили низку районних програм, зокрема: цільову Програму щодо розвитку місцевого самоврядування Стрийського району, організації та проведення протокольних і соціально-культурних заходів районної ради у 2018 році; Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку на 2018-2022 роки; Програму «Виготовлення та розміщення соціальної реклами у Стрийському районі на 2018-2020 роки»; Програми «Стрийщина туристична «Ворота до Карпат»; Програми «Меморіальний комплекс увіковічення памяті Героїв Революції Гідності-Небесної Сотні; цільової соціальної Програми забезпечення ліками дітей хворих на орфанні захворювання, які потребують довготривалого лікування; Програму підтримки органів виконавчої влади Стрийського району на 2018 рік.

Також депутати затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, проекти землеустрою щодо встановлення меж окремих сіл району та інші питання. Щодо питання про обслуговування населення пасажирським транспортом, то прийнято рішення розглянути його окремо на позачерговій сесії. Багато зауважень та побажань депутатів було до керівництва Стрийського РЕМу та представника «Львівобленерго» щодо якісного безперебійного електропостачання населення району. В питанні «Різне» депутати на пропозицію Василя Думи підтримали та затвердили Звернення Спілки пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону щодо перерахунку їм пенсій. На завершення сесії голова районної ради Роман Козак привітав з ювілеєм Володимира Гірника, депутата районної ради кількох скликань, успішного підприємця Стрийщини, який має за свою діяльність великий авторитет серед мешканців району, за його активність та меценатство.