КОМАНДА ЮНІОРІВ СТРИЙСЬКОЇ

КОМАНДА ЮНІОРІВ СТРИЙСЬКОЇ "СКАЛИ" ПОСТУПИЛАСЯ ДНІПРОПЕТРОВЦЯМ

16 квітня у рамках 24-го туру першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2015/2016 років, стрийська «Скала» на виїзді зустрічалася із дніпропетровським «Дніпром».
      Перший тайм завершився без голів. Дніпряни хоч більше атакували, проте по-справжньому у першій 45-хвилинці так і не потурбували ворота Олега Білика. А «малиново-зелені» могли двічі відзначитися забитими мячами, проте після ударів Володимира Заїменка та Дмитра Заїкина за господарів зіграла стійка та поперечина.
      Другий тайм команда Павла Кікотя також почала непогано. У «Скали» виходили непогані відрізки гри, проте все перекреслила груба помилка у захисті на 63-й хвилині. Нападник господарів Олег Кожушко грамотно підставився на куті штрафного майданчика і Віталій Кузів необдумано підштовхнув у спину нападника збірної України – пенальті. Після пропущеного голу стрияни побігли відігруватися, і як часто буває у таких випадках, двічі наразилися на контратаки, які призвели до ще двох пропущених м`ячів.
      У підсумку – 3:0 на користь дніпрян, які наразі й очолили турнірну таблицю.
      Наступний поєдинок чемпіонату «Скала» проведе у Моршині, 24 квітня, проти маріупольського «Іллічівця».