СТРИЯНИ БРАЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОСТІ ЛЬВІВЩИНИ З ШАХІВ

8-10 вересня в місті Новояворівськ відбулась відкрита першість Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Честь Стрийщини захищав учень ДЮСШ "Старт" Білецький Дмитро. В змаганнях взяли участь 80 шахістів. Турнір пройшов в безкомпромісній та запеклій боротьбі, в якій кожна дитина здобула свої нагороди. Хтось з першого туру націлився на призові місця, інші здобували розряди, а хтось перший раз зіграв в обласному турнірі і здобув безцінний досвід.

Юні шахісти між турами встигали програти в футбол. Судді тримали турнір на високому рівні. Переможцями серед юнаків стали: Федак Ігор – ДЮСШ "Дебют" (Грабінський, Савчук), Білецький Дмитро - ДЮСШ "Старт" (тренер- Музичук Н.В), Нусьо Артур – ДЮСШ "Дебют" (Ромашов). Серед дівчат: Вітковська Марія – ДЮСШ "Дебют" (Ромашов), Хабак Марта – НШК (Матвійчук), Боровець Ольга – ДЮСШ "Дебют" (Ромашов).