У СТРИЮ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ З ШВИДКИХ ШАХІВ СЕРЕД ДОРОСЛИХ

З 3 по 10 березня у міському шахово-шашковому клубі м.Стрия проходив чемпіонат міста з швидких шахів серед дорослих.

Про це інформує прес-служба Стрийської міської ради.

Швейцарська система в 7 турів з контролем часу 30хв + 10с за хід. Серед учасників три кандидати у майстри спорту України.

За підсумками змагань перше місце зайняв багаторазовий чемпіон міста попередніх років КМС Роман Пристай, який виграв 6 партій та зробив 1 нічию з срібним призером. Друге місце зайняв КМС Яків Дунаєр з результатом 6 очок, на третьому місці - першорозрядник Олег Тріфонов, який набрав 5 очок.

Переможець та призери нагороджені грамотами, кубками та цінними призами.

Змагання відбулися за підтримки відділу молоді та спорту Стрийської міської ради (начальник Оксана Лесишин), шахово-шашкового клубу м.Стрия (директор Ярослав Гошовський) та депутата Стрийської міської ради Сергія Ковальчука.