ОГЛЯД МАТЧІВ 6 ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ U-19. ЯК ПОКАЗАЛА СЕБЕ «СКАЛА»

Звітний тур виявився розірваним, і розтягнувся аж на чотири дні, upl.ua.

А ще він став найгрубішим з-поміж тих, що вже відбулися. Дві червоні та 41 жовта картки було показано футболістам, водночас, арбітри не призначили у семи матчах жодного пенальті. Невдалим видався уїк-енд для «Карпат», вони поступилися першим місцем відразу двом новим лідерам — «Шахтарю» й «Олександрії».

«ДИНАМО» — «ВЕРЕС» — 2:1 (протокол матчу)

Цей поєдинок відбувся на дві доби раніше за інші. І саме в той день тренер динамівців Ігор Костюк святкував іменини — йому виповнилося 42! Наче змовившись, підопічні не поспішали забивати, й символічно зробили це на 40-й та 42-й хвилинах. А ось другий тайм виграли гості, у другій грі поспіль відзначився 17-рчіний нападник Артур Ременяк.

«ЗОРЯ» — «ОЛЕКСАНДРІЯ» — 0:1 (протокол матчу)

Дуже цінні три очки розіграли суперники, обидва йдуть у верхній частині таблиці. Та більше бажання й вправності виявили гості, на початку другого тайму захисник Олексій Січ приніс перемогу, яка й дозволила «Олександрії» очолити турнірку.

«ЗІРКА» — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — 1:1 (протокол матчу)

Після героїчної оборони Одеси від атак «Динамо» в минулому турі (3:2), «Чорноморець», здавалося б, мав легко брати три очки у матчі з кропивницькими юніорами.

«Та хлопцям, напевне, просто набридло програвати, вони захотіли довести, що вміють грати у футбол», — пояснив історичну нічию тренер «Зірки» Андрій Горбань.

Цей заліковий пункт став першим для його команди в нинішньому чемпіонаті.

«ВОРСКЛА» — «МАРІУПОЛЬ» — 2:0 (протокол матчу)

Нарешті прорвало й полтавців. У трьох матчах поспіль вони не тільки не перемагали, а навіть і не забивали. Переломний гол на рахунку Галати, котрий нещодавно відсвяткував 17-річчя. Та знову почалися проблеми з реалізацією, і вдруге господарі забили лише на 90+1-й хвилині.

«КАРПАТИ» — «ОЛІМПІК» — 0:0 (протокол матчу)

«Раніше ми багато забивали, а цього дня футбольна фортуна взагалі від нас відвернулася», — слушно підсумував поєдинок із донеччанами керманич львів’ян Андрій Тлумак.

Прикметно, що «Карпати» й досі залишаються єдиною командою без поразок, але ця нічия коштувала їм першого місця, тож наразі вони лише треті.

«СКАЛА» — «АРСЕНАЛ» — 2:1 (протокол матчу)

Ледь не зіпсували каноніри перший домашній матч Юрія Бакалова в якості наставника стрийської команди. Нещодавно призначений він встиг програти минулого туру в Маріуполі, і ось дебютував перед рідними вболівальниками.

Та повели в рахунку кияни, вони й виграли перший тайм. Проте по перерві підопічні підтримали нового наставника аж двома голами й здобули другу перемогу в чемпіонаті.

«СТАЛЬ» — «ШАХТАР» — 1:2 (протокол матчу)

Дуже близькими були до успіху кам’янські юніори, вже на 9-й хвилині захисник Таранда вивів їх уперед. Майже весь матч їм вдавалося відбивати атаки учасника ЮЛЧ, та на 89-й хвилині стався злам: вилучився захисник Пономарьов, котрий перед цим вийшов на заміну.

За ті хвилини, що залишалися, гірники не тільки зрівняли рахунок і забили переможний гол, вони ще й встигли вирівняти склади команд.