forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЯНИ УЖЕ МОЖУТЬ ПОДАВАТИ КОЛЕКТИВНІ ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ ДО МІСЬКОЇ РАДИ

СТРИЯНИ УЖЕ МОЖУТЬ ПОДАВАТИ КОЛЕКТИВНІ ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ ДО МІСЬКОЇ РАДИ

            З 24 жовтня Стрий підключено до єдиної системи електронних петицій. На Львівщині є близько 90 громад, які використовують цю платформу, вона безкоштовна для міської ради та створена за грантові кошти.  Про це нам повідомив депутат Стрийської міської ради Андрій Поврозник. Відтепер стрияни мають змогу подавати колективні електронні звернення, які за умови набрання необхідної кількості голосів стають обов'язковими до розгляду.  Це є однією з форм участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування.

            Петиції повинні стосуватись питань, які відносяться до повноважень та компетенції органу місцевого самоврядування. Згідно Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, яке  депутати затвердили 13 вересня на останній сесії Стрийської міської ради, збір підписів про підтримку петиції триває 60 днів з моменту опублікування, і для її розгляду має набрати не менше як 150 підписів мешканців міста.

            Як зазначив Андрій Поврозик, найважливішим є те, що відповідь на таку петицію є публічною, оскільки міська рада після її розгляду у визначений строк дає відповідь не тільки заявнику, тобто її автору, а й публікує її на цьому ж сайті. Тому депутат закликає усіх мешканців міста Стрия як можна активніше користуватися цією системою електронних петицій.

            Для того, щоб створити таку  електронну петицію  до міської ради стриянам потрібно зареєструватися (заповнити спеціальну форму) на веб-сайті http://e-dem.in.ua/, де у переліку громад необхідно знайти своє місто. Для зручності стриян подаємо посилання на сторінку нашого міста. Дата оприлюднення електронної петиції є датою початку збору підписів на її підтримку. Голоси, надіслані від однієї і тієї ж особи, або багаточисельні підписи з одного аккаунту, будуть визнаватися недійсними та не враховуються при підрахунку голосів, про що адміністратор повідомляє автора петиції на його електронну адресу.

            Організацію розгляду електронних петицій забезпечує загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради. Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка у встановлений строк набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, оприлюднюється на веб-сайті http://e-dem.in.ua/ не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів. Водночас загальний відділ виконавчого комітету не пізніше ніж через три робочі  скеровує її на розгляд виконавчого органу Стрийської міської ради, предметом відання якого є порушене автором петиції та профільною депутатською комісією питання, і публікує петицію на сайті Стрийської міської ради. 

            Тож закликаємо стриян активно реєструватись на сайті єдиної системи електронних петицій, створювати електронні звернення та голосувати. 

Лічильник

3698653
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
1677
6234
56176
3489289
145196
217647
3698653

Ваш IP: 54.166.146.211
СьогоднІ: 18-03-2018