forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЧОМУ ВУЛИЦЯМИ СТРИЯ ХОДИТИ НЕБЕЗПЕЧНО

ЧОМУ ВУЛИЦЯМИ СТРИЯ ХОДИТИ НЕБЕЗПЕЧНО

            17 листопада близько 18 години на вулиці Народній, з будинку № 6 впав великий фрагмент фасаду. На щастя ніхто з перехожих не постраждав. Поро це  розповів Олександр Сікора, який мешкає поряд.

            Він та працівники сусідніх магазинів почули сильний грюкіт, спершу подумали, що вибухнув газ.  Люди вибігли на вулицю й побачили величезний фрагмент фасаду, який впав з даху будинку. Поряд також валялися кусочки розбитої цегли.

      

          Варто зазначити, що у цей час у Народному домі закінчилось зібрання, і люди починали розходитись по домівках. Буквально 5 -10 хвилин відділяло їх від трагедії.

            Олександр Сікора скористався своїми запасами червоної стрічки й відгородив небезпечне місце. Уже вранці тут з'вилися  два додаткових стовпчика, а згодом і комунальники на машині з підйомником.

         

        Однак це не єдиний  небезпечний об'єкт у місті, особливо коли падає сніг.  Цими днями мені чудом вдалося не потрапити під бурульку, яка впала з даху будинку на вулиці Бобикевича прямо переді мною. Таких будинків, які треба обходити у снігову пору дуже багато. Деякі з них відгороджені стрічками, але у той ж момент, щоб обійти цю ділянку, стриянам доводиться йти по проїжджій частині, що теж не дуже безпечно, з огляду на те, що дорога засніжена й слизька.

            Та під покривом снігу таїться ще одна небезпека. Так на вулиці Новаківського, на кінцевій зупинці маршрутного автобуса № 1, під шаром снігу майже непомітний відкритий каналізаційний люк.  Колесо автомобіля стриянина Олега потрапило саме у нього.

            Чоловік розповів нам про цей випадок, щоб попередити мешканців міста про небезпеку. Хоч сам він відбувся незначними пошкодженням транспортного засобу, та якщо у люк впаде перехожий, то звичайно без лікарняного ліжка не обійдеться. І якщо у день люк ще можна якось оминути, то у вечірній час його важко помітити, навіть якщо снігу немає. Найнебезпечніший він для пасажирів маршрутки, які ввечері виходять з освітленого автобуса й потрапляють у темряву. Необережно ступивши кілька кроків можна впасти у відкритий люк.  

            Тож шановні стрияни будьте обережні на вулицях міста. Уважно дивіться, що відбувається у вас над головою, ну і звичайно не забувайте дивитись під ноги.  

Лічильник

5612930
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
658
3455
12549
5490435
47383
102086
5612930

Ваш IP: 34.203.213.116
СьогоднІ: 18-01-2019