forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЗАВТРА У СТРИЮ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ

ЗАВТРА У СТРИЮ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ

У п’ятницю, 7 грудня, у приміщенні Стрийського районного Будинку культури (м.Стрий, вул..Коновальця, 4) відбудеться тренінг для представників громадськості Стрийського та Дрогобицького районів у межах проекту «Вчимося запроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні». Проект реалізовується благодійною організацією «100% життя» м. Львів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.


Спікери заходу:
Олена Чемерис – асистент проектів БО «100% життя» м. Львів»
Василь Рудань – експерт з моніторингу закупівель БО «100% життя» м. Львів»
Олег Гамлій – фінансовий менеджер БО «100% життя» м. Львів»
Початок о15:00 год.


Під час тренінгу будуть детально розглянуті види та класифікація соціальних послуг, нормативне обгрунтування їх надання згідно чинного законодавства, методологія вибору надавача соціальних послуг та дослідження потреби у них в рамках конкретних територіальних одиниць. Учасникам тренінгу буде надана інформація про БО «100% життя» м. Львів», яка є національним лідером у впровадженні соціального замовлення та розглянуті успішні кейси залучення фінансування на надання соціальних послуг потребуючим з місцевих бюджетів.


Цей проект є переможцем конкурсу для громадських організацій в межах Реалізації програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у 2018 році.
Представникам громадських організацій, які бажають взяти участь у тренінгу, просимо звертатися у сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Стрийської РДА за тел.: 0984381202 до 6 грудня.