forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР З ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО ПАТРОНАТУ

У СТРИЮ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР З ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО ПАТРОНАТУ

Працівники Стрийського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Кащин О.Є. та Сем’янчук О.М. на базі Стрийського міськрайонного центру зайнятості населення, 9 лютого, провели семінар «Сімейний патронат – одна із альтернативних форм виховання дітей». 

У заході взяли участь особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з метою пошуку роботи. В ході семінару працівниками Центру було надано інформацію про доступні форми сімейного виховання дітей, які функціонують в районі – опіка, піклування, прийомні сім’ї. Присутніх ознайомлено із новою формою виховання дітей, яка запроваджується в Україні – патронатні сім’ї.

Патронатна сім’я – це тимчасова родина для дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах. За свою роботу патронатним батькам гарантують заробітну плату, кошти на утримання дитини, стаж і професійний супровід. В ході семінару присутнім надано консультації з даних питань, буклети на відповідну тематику. Учасники семінару переглянули відеоролик «Перші патронатні сім’ї в Україні».