forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮАГРАРІЯМ РОЗ'ЯСНИЛИ ОСНОВИ АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА

У СТРИЮАГРАРІЯМ РОЗ'ЯСНИЛИ ОСНОВИ АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Сьогодні, 12 червня в приміщенні  Стрийського РНД відбулася зустріч начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Віталії Шепеги з реєстраторами, представниками органів місцевого самоврядування, агрофірм, фермерами та громадянами-землевласниками земельних ділянок щодо питання рейдерства землі. 

В нараді також взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку Стрийської РДА Василь Лесів та директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николишин.

Начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Віталія Шепега, ознайомила учасників наради з тим, що в області діє оперативний штаб з питань захисту прав землевласників, що був створеним  за ініціативи Мін'юсту та на виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №14.

DSCN7920

«Для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Львівщині працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Звертатись у штаб аграрії, власники земельних ділянок та орендарі Львівщини можуть за номерами гарячої лінії 0983226573, 0975497118», – зазначила Віталія Шепега.

В ході наради, вона також ознайомила присутніх з роботою головного територіального управління юстиції щодо захисту прав аграріїв від рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю. В свою чергу присутніх в залі землевпорядників місцевих органів влади цікавило питання реєстрації майна колишніх господарств, на які відсутні будівельні паспорта. Терміни дії договору, способи розірвання та припинення, були також предметом обговорення.

Лічильник

5494970
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
757
2524
757
5379708
31509
131573
5494970

Ваш IP: 54.234.228.78
СьогоднІ: 10-12-2018