У СТРИЮ ЗАСНУВАЛИ КНИГУ РЕКОРДІВ. ХТО СТАВ РЕКОРДСМЕНОМ

У Стрию визначили рекордсменів у різних категоріях, яких внесли в “Книгу рекордів Стрийщини”.

У категорії “Найкраща пам'ять” переміг Остапович Гордій Юрійович в змаганнях зі спортивного запам'ятовування, він запам'ятав 28 карт за 1 хвилину 34 секунди, пише 245.

У категорії “Найвищий навчальний заклад Стрийщини” перемогло Стрийське ВПТУ №35, де знаходиться найвища споруда на території навчальних закладів Стрийщини - бурова вишка висотою 42 м.

У категорії Спорт, у номінації “Кіберспорт” переміг Важний Юрій Михайлович, 15-ти разовий переможець та призер змагань з кібер спорту в змаганнях з 2008-2009 3 місце в Європі гра Tactical Ops, 2009-2012 Топ-команда СНД по грі PointBlank, 2012 - 3 місце серед кращих гравців 1 сезону StarladderTV та 2 місце серед гравців 2 сезону StarlsdderTV.

У категорії спорт, у номінації “Найбільший велопарад” перемогли АРР “Перспектива Стрийщини”, ТІЦ “Стрий”, “Стрийські велоцюги”. У велопараді фестивалю “По-Стрийськи” під час “Стрий Органік Фест” взяло участь 54 велосипедисти.

У категорії спорт, у номінації “Жим штанги лежачи” переміг Охримчук Володимир, який вижав 170 кг.

У категорії спорт, у номінації піднімання гирі переміг Писарук Олександр, який підняв гирю 100 раз.

У категорії спорт, у номінації “піднімання колоди вагою 50 кг” переміг Форій Віталій, який підняв колоду 91 раз.

У категорії спорт, у номінації “Жонглювання футбольним м'ячем” переміг Гуменний Михайло Володимир, який вибив м'яч 202 рази.

У категорії хобі, у номінації “Складання кубика-рубика” переміг Катраль Сергій, який склав кубик за 22.46 секунд.

У категорії творчість, у номінації “Наймолодший барабанщик” переміг Бабій Андрій, який у свої 6 років був барабанщиком в складі інструментального гурту “Стрийський Парк” під час благодійного концерту “Яскраве місто” в рамках фестивалю “Стрий Органік Фест”.

У категорії кулінарія, у номінації “Найбільша піца” перемогла піцерія Скоріні, працівники якої випекли найбільшу піцу розміром 145 х 105 см.

У категорії творчість, у номінації “Хореографічне мистецтво”, “Наймасовіші гуцульські танці на вершині Говерли” переміг ансамбль народного танцю “Стрияночка” під керівництвом Олексія Боровницького. Ансамбль виконав гуцульський танець на найвищій горі України “Говерла”.

У категорії творчість, у номінації “Найбільший танцювальний флеш-моб” переміг спортивний клуб “Богатир”. Під час виконання танцювального флеш-мобу були залучені 280 чоловік.