forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СЬОГОДНІ ОСТАННІЙ ДЕНЬ, КОЛИ МОЖНА ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ

СЬОГОДНІ ОСТАННІЙ ДЕНЬ, КОЛИ МОЖНА ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ

Сьогодні, 15 квітня, останній день, коли можна  змінити місце голосування перед другим туром президентських виборів, які відбудуться 21 квітня.

Аби тимчасово змінити місце голосування, зверніться до органу ведення Державного реєстру виборців за вашим місцем перебування на день виборів; за місцезнаходженням виборчої дільниці, де вам буде зручно проголосувати; за адресою вашої реєстрації.

Для внутрішньо переміщених осіб необхідно представити лише паспорт. Натомість виборці, які перебувають в Україні та не є внутрішньо переміщеними особами, окрім паспорта, мають подати також  підтверджуючі документи  щодо необхідності тимчасової зміни місця голосування.

Таким документом може бути трудова книжка або договір, довідка з місця навчання чи документи про відрядження. Проте фіксованого переліку документів, які б підтверджували необхідність зміни місця голосування, немає.

Для того, аби пришвидшити процес зміни місця голосування, виборців просять одразу приносити зі собою ксерокопії необхідних документів.

Водночас виборчою адресою тих громадян, які перетинали кордон або перебувають на консульському обліку, може бути адреса виборчого закордонного округу.  Для того, щоб проголосувати в Україні, необхідно звернутися до відділу ведення реєстру виборців. Це може бути процедурою як тимчасової зміни місця голосування лише на день виборів, так і на постійній основі.

Нагадаємо, проголосувати 21 квітня можуть ті громадяни України, які є у Державному ресєтрі виборців. 

21 квітня у виборчих бюлетенях буде два кандидати у Президенти України: Петро Порошенко та Володимир Зеленський.