forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЯК СТРИЙЩИНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ГЕРОЇВ

ЯК СТРИЙЩИНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Вчора, 14 травня, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень провела засідання оргкомітету з підготовки та проведення районного урочистого заходу з нагоди Дня Героїв, що традиційно проходить на хуторі Береги на місці загибелі 23 молодих повстанців УПА. 

«Відзначаючи Свято Героїв, ми маємо вшанувати всіх учасників національно-визвольної боротьби, як минулого, так і сьогодення, активно залучаючи молодь»,- зазначила заступник голови РДА.

Члени оргкомітету обговорили сценарій свята, з яким ознайомила директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Оксана Опришко, а також щодо впорядкування території, інформаційного, транспортного, звукового забезпечення та інші організаційні питання. Свої пропозиції надали начальники відділу освіти Микола Пищик, відділу культури Людмила Курилишин, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Надія Пеленичка, представники громадських організацій. Свято  Героїв відбудеться 23 травня, початок об 11.00 год.

Делегація Стрийщини також долучиться до масштабної ходи вулицями Львова з нагоди Дня Героїв, яка відбудеться 27 травня за участю представників патріотичних, ветеранських та волонтерських організацій, учасників АТО, родин Героїв Небесної Сотні, молодіжних громадських організацій, школярів та студентів.