forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
В РДА ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

В РДА ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

з метою оптимізації процесу казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду з керівниками фінансового управління, освітньої, культурної, медичної галузі та соціальних служб району за участі начальника Стрийського управління Казначейства Оксани Тучапської. 

На порядку денному обговорили питання впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство». Дана система втілюється шляхом запровадження електронної форми обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій.

Начальник фінансового управління Наталія Меленик повідомила присутнім, що на даний момент всіма без винятку бюджетними установами, сільськими радами підготовлено пакет документів, підписані угоди з Стрийським управлінням Казначейства та придбані флеш-носії. "Робота проведена, але ще не завершена", - зазначила Наталія Меленик.DSCN6698

Як повідомила начальник Стрийського управління Казначейства Оксана Тучапська, дана система (СДО) дозволить отримати ряд суттєвих переваг, а саме: дозволить оптимізувати витрати клієнтів, прискорити обробку інформації, скоротити час на казначейське обслуговування, зменшити кількість помилок та оперативно їх усувати.  Також вона запропонувала встановити графік, згідно якого працівник Казначейської служби зможе допомогти у впровадженні даної системи.

На завершення наради керівник району Василь Зубрицький, наголосив, що систему, яка суттєво спростить роботу розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, необхідно впровадити до 1 травня цього року.

Лічильник

5612760
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
488
3455
12379
5490435
47213
102086
5612760

Ваш IP: 34.203.213.116
СьогоднІ: 18-01-2019