forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ-СПОГАД, ПРИСВЯЧЕНА ВОЛОДИМИРУ ЗЛУПКУ

У СТРИЮ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ-СПОГАД, ПРИСВЯЧЕНА ВОЛОДИМИРУ ЗЛУПКУ

15 травня у музеї Меморіального комплексу «Борцям за волю України» відбулася зустріч-спогад про Володимира Злупка «З юнацьких літ у боротьбі за Україну», присвячена 90-літтю від дня народження.

Володимир Злупко — корінний стриянин; навчався у гімназії, потім у школі №5, де створив підпільну молодіжну організацію ОУН; багатолітній політичний в'язень більшовицьких таборів; працював на заводі "Металіст" від часу його створення начальником відділу капітального будівництва, збудував завод і житловий масив. Громадсько-політичний діяч, учасник національно-визвольної боротьби, депутат Стрийської міської ради з 1990 по 1993 рік, з березня 1993 року був головою Стрийського антиімперського і антибільшовицького фронту, входив до складу Проводу Конгресу Українських Націоналістів, спричинився до спорудження у нашому місті меморіально-скульптурного комплексу «Будителям», щиро вболівав за долю національного відродження, брав участь у державотворчих процесах. Понад десять років працював у відділі капітального будівництва Стрийської міської ради. Очолював постійну депутатську комісію з архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства міської ради.

Поділитися спогадами про п.Володимира прийшли дочка Ростислава, побратими по національно-визвольній боротьбі, представники міської влади, друзі, родичі, колеги, небайдужі стрияни.

Ведуча зустрічі-спогаду науковий працівник музею Н.Гульчевська запалила свічку пам'яті та розповіла про життєвий шлях В.Злупка. Присутні переглянули фрагмент відеоспогаду покійної дружини п.Марії.

У виконанні учнів Стрийської СЗШ № 5, у якій навчався В.Злупко, та учнів театру-студії “Подих Мельпомени” (клас акторської майстерності Л.Миськів) прозвучали пісні та вірші про Україну.

Лічильник

5495002
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
789
2524
789
5379708
31541
131573
5495002

Ваш IP: 54.234.228.78
СьогоднІ: 10-12-2018