forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com

В РДА ОКРЕСЛИЛИ ПЛАНИ НА ТИЖДЕНЬ

В РДА ОКРЕСЛИЛИ ПЛАНИ НА ТИЖДЕНЬ

Вчора, 18 вересня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Підвівши підсумки роботи за минулий тиждень, керівник району накреслив головні завдання на поточний тиждень: завершення робіт на об’єктах мікропроектів розвитку, оголошення тендеру на процедуру державних закупівель через систему Prozorro щодо реконструкції другої черги Нежухівської СЗОШ І-ІІІст., початок робіт по реконструкції незавершеного будівництва адміністративного будинку в селі Гірне, підготовка до відзначення 75-ої річниці створення УПА та відкриття після капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Нижня Стинава.

Крім того, на нараді йшла мова про підготовку бюджетних установ до роботи в зимовий період, проведення аудиту землі сільськогосподарського призначення, розроблення генеральних планів населених пунктів, соціальний захист учасників АТО та підготовку матеріалів на розгляд чергової сесії районної ради. За підсумками наради дано відповідні доручення.