forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТАРТУВАВ ПРОЕКТ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ПАРТНЕРСТВА МІЖ ПОЛІЦІЄЮ ТА ГРОМАДОЮ

СТАРТУВАВ ПРОЕКТ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ПАРТНЕРСТВА МІЖ ПОЛІЦІЄЮ ТА ГРОМАДОЮ

На Львівщині стартував проект для зміцнення партнерства між поліцією та громадою.

Грантова програма «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської областей», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, на Львівщині втілюється у двох районах – Стрийському та Самбірському.

У рамках Грантової програми на Стрийщині стартував проект «Створення молодіжного руху «Разом на захисті миру та спокою». Громадська організація «Просвітлення», яка впроваджує цей проект і з якою співпрацюють працівники ювенальної превенції Стрийського відділу, має на меті створити місцевий молодіжний рух «Разом на захисті миру та спокою», щоб зменшити кількість злочинів скоєних неповнолітніми, а також підвищити рівень довіри до поліції.

Втілюватися проект у Стрийському районі буде на базі навчально-виховного комплексу «Середньої загальноосвітньої школи-гімназії» імені Маркіяна Шашкевича в селі Дуліби. Заплановано проведення навчальних тренінгів з питань громадської безпеки, попередження злочинів, комунікації з поліцією, а також спорудження на території закладу вуличного спортивного майданчика з тренажерами.

В рамках проекту професійні тренери та експерти спільно з працівниками ювенальної превенції Стрийського відділу поліції вже провели тренінги для учнів та вчителів школи-гімназії на тему попередження агресії та насильства в школах. Говорили зокрема про таке явище, як булінг, методи його виявлення, досвід європейських країн та США у формуванні соціально-емоційного розвитку підлітків, а також про роль вчителів у попередженні насильства в школі та співпрацю з поліцією.

Джерело: Відділ комунікації поліції Львівської області