У СТРИЮ ПЛАНУЮТЬ ВСТАНОВИТИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ, АБИ ВШАНУВАТИ ПАМ'ЯТЬ УЧАСНИКА АТО
27 липня голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький мав зустріч з Любою Семеніною, матір’ю померлого учасника АТО, жителькою міста Стрия.
Зустріч відбулася за участю директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгена Ципука. Під час зустрічі йшла мова про фінансування робіт по встановленню пам’ятника на могилі її сина Руслана Семеніна, учасника АТО.
З метою вшанування його пам’яті також планується встановлення меморіальної дошки на фасаді Стрийської ЗОШ №2, де він навчався. На завершення зустрічі керівник району запевнив матір учасника АТО, що їхня сім’я не буде залишена без уваги і підтримки.

