forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У Стрию напали на інформаційне агентство

У Стрию напали на інформаційне агентство

Вчора, в кінці робочого дня у редакцію ІА “Діловий Стрий” передзвонив чоловік з претензіями, щоб ІА “Діловий Стрий” спростувало інформацію щодо нього, опубліковану на сайті Діловий Стрий. У телефонній розмові погрожував, що: “щас прийду і буду морди бить”, “ждите неожиданностей”, “я зараз зайду до вас в офіс, і зроблю такий погром, що міліція вам не поможе”, “вас діти вдома чекають? - от ви подумайте про свою сім'ю”, “розберіться, бо інакше ви сьогодні додому не попадете”...

Після чого ми запросили цього чоловіка до нас в редакцію, щоб культурно вирішити дану ситуацію.

“Залетівши” до нас в офіс, почав погрожувати, що зараз буде всім “морди бити” і вимагати 100 тис. грн. за “моральний ущерб” за те, що ми йому зробили антирекламу.

Після криків та нецензурної лайки наніс тілесні ушкодження адміністратору сайту Кипеняку Андрію Дмитровичу. Удар був нанесений у голову предметом, що нагадує “кастет”. Після цього з голови полилась кров і було видне розсічення. Потім після удару втік з офісу. Кипеняк А. Д. кинувся за ним на вулицю, щоб його затримати і викликати поліцію, після чого він погрожуючи газовим балончиком (чехол від якого загубив у нас при вході в офіс) і сівши в машину втік.

Після цього ми викликали поліцію, надали всі докази (в офісі всі телефонні розмови записуються через IP-телефонію) і написали заяву.

Невже у Стрию не можна писати правду? Невже люди, які роблять постійно зло дійсно відчувають свою безнаказаність? Дуже багато запитань...

 

Лічильник

4906169
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
3523
7387
10910
4749835
163289
241972
4906169

Ваш IP: 54.80.93.19
СьогоднІ: 21-08-2018