forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЙСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОКАЗОВІ НАВЧАННЯ НА «ЛЕОНІ»

СТРИЙСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОКАЗОВІ НАВЧАННЯ НА «ЛЕОНІ»

28 березня  на базі Стрийського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області відбулась нарада з питань службової діяльності за напрямками реагування на надзвичайні ситуації та організації заходів цивільного захисту.

До участі у нараді залучили керівників та начальницький склад управлінь реагування на надзвичайні ситуації та організації заходів цивільного захисту, оперативно-координаційного центру, пожежно-рятувальних підрозділів області.

Такий захід організували з метою перевірки стану та надання методичної допомоги начальницькому складу підпорядкованих підрозділів у забезпеченні постійної готовності до виконання завдань за призначенням, підтриманні статутного порядку, службової дисципліни, правового оформлення документації.

Під час наради рятувальники ознайомилися з оснащенням та аварійно-рятувальним обладнанням Стрийського підрозділу, вивчили внутрішній порядок в службових приміщеннях та на закріпленій до пожежної частини території.

Далі вогнеборцям провели опитування щодо знань з реагування на небезпечні події та організації заходів цивільного захисту, а також перевірили службову документацію.

Другий етап наради передбачав проведення показових пожежно-тактичних навчань із залученням служб цивільного захисту району та органів місцевої влади.

На промисловому підприємстві ТОВ «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА», що у с. Нежухів Стрийського району, рятувальники відпрацьовували організацію пожежно-рятувальних робіт та пожежогасіння. Відтак, на підприємстві оголосили пожежну тривогу та провели евакуацію персоналу.

Під час організації роботи служб цивільного захисту було розгорнуто штаб, з якого проводилася організація взаємодії екстрених служб району.  

Згідно із легендою навчань, на підприємстві сталося ще одне стихійне лихо –  землетрус. Внаслідок цього відбувся обвал будівельних конструкцій. Під уламками опинився один із членів персоналу підприємства. Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту витягнули потерпілого та передали медикам для надання допомоги.

Власне, останній елемент навчань передбачав надання домедичної допомоги постраждалим під час небезпечних подій. Від так, рятувальників навчали проводити евакуацію потерпілих із зони лиха, способам зупинки кровотечі, наданню допомоги потерпілим з ураженими кінцівками, й інших невідкладних заходів.

Джерело: ГУ ДСНС