forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
 В РДА ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА. ПРО ЩО ЙШЛОСЯ

В РДА ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА. ПРО ЩО ЙШЛОСЯ

Сьогодні, 5 листопада, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району. Нарада відбулася за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука та заступника з гуманітарних питань Оксани Мелень. 

Підвівши підсумки роботи за минулий тиждень, очільник району в черговий раз акцентував увагу посадовців на питаннях економного використання енергоресурсів у бюджетних установах району під час періоду осіннього потепління, виконання Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік, ремонту доріг місцевого значення, зокрема Слобідка-Журавно через Лотатники та дорога О141805 під’їзд до м. Моршин, підготовки до відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи та ін.

В свою чергу керівники структурних підрозділів доповіли голові райдержадміністрації про стан справ у підпорядкованих їм галузях та планах роботи на цей тиждень. За підсумками наради голова РДА Василь Зубрицький дав відповідні доручення.