forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЯНИ ВИБОРОЛИ 6 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З УСНОГО РАХУНКУ

СТРИЯНИ ВИБОРОЛИ 6 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З УСНОГО РАХУНКУ

2 березня у Вінниці відбувся 4-й чемпіонат України з усного рахунку "Прангліміне", що проводиться на базі освітньої платформи "Міксіке", повідомляє Освіта Стрия

Щоб потрапити на фінальні змагання понад 32000 учнів та дорослих проходили он-лайн змагання, близько 400 з них вибороли право змагатись в обласних етапах і 90 кращих потрапили у національну першість.

Команда Львівщини була найчисельніша - 11 учасників, а основу її склали стрияни - учні 3-Б класу Андрій Стехнович, Роксоляна Іванців, Дарія Пукач, учениця 10-А класу Настя Михайлевич (всі - СЗШ №2, вчитель інформатики НВК Гімназія ім. Андрея Шептицького Ярослава Стець та колишні учень гімназії, дворазовий призер міжнародних змагань Степан Бугера. 

За підсумками змагань визначились чемпіони та призери 6-ти вікових категоріях, а також 28 учасників міжнародних змагань, що пройдуть 28 квітня у Львові.

Всі шестеро стриян повернулись сьогодні в рідне місто з нагородами. Андрійко, Роксоляна та Даринка посіли відповідно 1,2 та 3 місце в категорії учнів 1-3 класів. Окремо потрібно відзначити вчителя цих учнів Юрків Галину Богданівну, адже це завдяки її праці, при підтримці батьків діток, вперше в історії чемпіонатів всі три перші місця посіли учні одного класу.

Вчетверте змагались на такому рівні "ветерани" змагань - Настя Михайлевич, Степан Бугера та Ярослава Стець. Настя до своєї колекцї з двох золотих та однієї срібної додала ще одну срібну медаль, а Степан вперше повернувся з чемпіонату України без золота - на цей раз бронза. А золото в категорії дорослих цього разу здобув новий абсолютний рекордсмен України Стас Пестерников з Львівської Політехніки. Ярослава Стець, яка вже мала срібло та бронзу попередніх чемпіонатів, знову посіла бронзову сходинку. Приємно, що другий рік поспіль до змагань, поряд з учнями 2-ї школи та гімназії, активно долучились і учні школи №7, кілька учнів якої були учасниками обласного етапу.
Після змагань учні відвідали з екскурсією Вінницьку кондитерську фабрику "Рошен", де ознайомились з виробництвом шоколадок відомого бренду та отримали солодкі подарунки

Лічильник

5522588
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
2635
3849
2635
5402463
59127
131573
5522588

Ваш IP: 54.226.36.60
СьогоднІ: 17-12-2018