forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ВАСИЛЬ ВАСЬКОВИЧ

ВАСИЛЬ ВАСЬКОВИЧ "СПАЛИВСЯ" НА ЗАКУПІВЛІ ГРЕЙДЕРА

Керівник стрийського комунального підприємства якого затримали за 680 000 грн хабару, "спалився" на закупівлі грейдера. 

Про це інформує Наші гроші. Львів.

Пособницею керівника «Стрийського міського комбінату комунальних підприємств» Василя Васьковича, якого затримали зі стріляниною після отримання хабара у розмірі 680 тис. грн, виявилась засновниця та директорка ТОВ «Вершина юа» Аліна Рудь з Полтавської області.

Про це «Наші гроші. Львів» дізналися з ухвали Галицького районного суду Львова, опублікованої в судреєстрі 4 лютого. 29-річній Аліні Рудь суд призначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту: їй заборонено покидати місце проживання вночі, з 22:00 до 07:00 год.

З документу також випливає, що слідчі обласної поліції зацікавились Васьковичем ще восени 2018 року. Тоді 25 вересня вони зареєстрували кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 ККУ.

Фірма Аліни Рудь «Вершина юа», яка була створена в 2016 році, тричі брала участь у закупівлі самоскида MAN «Стрийським міським комбінатом комунальних підприємств», перші дві з яких були невдалими, оскільки тендерний комітет відхиляв усі пропозиції. З третьої спроби КП таки замовило самоскид вартістю майже 2,3 млн грн у її компанії.

Цей тендер вона розіграла з чоловіком своєї бухгалтерки Євгенієм Юр’євичем з міста Лубни. У своїх довідках «конкуренти» вказували однакових працівників.

Втім, як випливає з ухвали суду, Василь Васькович «спалився» на іншій закупівлі. І вона пов’язана з вже згаданим Євгенієм Юр’євичем. Він з другої спроби зумів продати Стрийському комбінату автогрейдер вартістю 2,23 млн грн. На перших торгах відхилили всі пропозиції. А в других він переміг, змагаючись з підприємцем Людмилою Сакалюк з того ж міста Лубни без необхідного переліку документів.

Саме ця закупівля згадана в судовій ухвалі щодо обрання запобіжного заходу Аліні Рудь. Попри те, що в договорі не вказано рік випуску придбаного грейдера, в ухвалі зазначено про десятирічний автогрейдер ГС 14.02 (2008 року випуску).

Грейдер ГС 14.02 (фото з prom.ua)

В техвимогах торгів було зазначено, що грейдер має бути новий або з пробігом не більше 1 тис. мотогодин, укомплектований грейдерним відвалом, бульдозерним відвалом та розпушувачем-кірковщиком. Новий грейдер ГС 14.02 нині на ринку коштує 2,6 млн грн, а користований 2007 року випуску – 1,52 млн грн. В оголошеннях не зазначено, яке обладнання йде в комплекті.