
Завершилися обласні змагання ІІ етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), які тривали з 17 по 21 червня на Жовківщині.
Команда Миртюківського ліцею гідно представила свій навчальний заклад та Стрийську ОТГ здобула почесне 3 місце серед 39 найкращих команд області!
Щиро вітаємо наших вихованців із цим вагомим досягненням. Ваша самовіддача, наполегливість, згуртованість та любов до України стали запорукою успіху. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено підкорювати нові вершини!
Нашу команду представляли:
Маркіян Москура
Владислав Струк
Олег Іванків
Назар Максимів
Володимир Сулик
Артур Дрозд
Анастасія Яцик
Тетяна Середа
Дякуємо учасникам, наставникам та всім, хто підтримував команду на шляху до цього успіху. Пишаємось вами!









