
Громаду представляють міський голова Олег Канівець та його заступник Андрій Стасів, які долучилися до форуму за результатами конкурсного відбору Міністерства розвитку громад та територій України.
Під час конференції учасники обговорюють питання відбудови України, залучення міжнародних інвестицій, розвитку громад, інфраструктури, енергетики та нових партнерств.
Віримо в сильну Україну та її європейське майбутнє!









