forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА ОПЕРАТИВНІЙ НАРАДІ У СТРИЙСЬКІЙ РДА СКЛАЛИ ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ

НА ОПЕРАТИВНІЙ НАРАДІ У СТРИЙСЬКІЙ РДА СКЛАЛИ ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ

Вчора, 4 лютого, в РДА відбулася щотижнева оперативна нарада голови РДА Василя Зубрицького з керівниками відділів, управлінь РДА, служб та установ району.

Розпочинаючи нараду керівник району закцентував увагу на виконанні доручень минулої наради, які стосувалися вирішення проблемних питань учасників АТО Стрийського району, поданих селянськими домогосподарствами документів для отримання дотацій за утримання молодняка ВРХ в розрізі сільських рад, підписання мешканцями району декларацій з сімейними лікарями та встановлення на баланс гідротехнічних споруд та сховищ цивільного захисту. Керівники відповідних структурних підрозділів доповіли про стан виконання даних доручень.

Підводячи підсумки роботи за минулий тиждень, голова райдержадміністрації відзначив добру організацію урочистого заходу з нагоди 90-річчя створення ОУН, який відбувся за участю керівників району, учасників національно-визвольної боротьби, духовенства, молоді та громадськості району. Також він відмітив позитив зустрічей з мешканцями сіл, під час яких обговорюють перспективний план розвитку територій Стрийщини на 2019-2021 роки, відзначивши активність громад. Поточного тижня зазначені зустрічі плануються в селах Семегинів, Подорожнє, Зарічне, Лани Соколівські, Нежухів, Райлів та Ланівка. Під час наради піднімалися також питання супроводу інвестиційних проектів, проведення нормативно-грошової оцінки земель, підписки районного часопису «Рідне поле» для учасників АТО та ін..

Керівники доповіли про стан справ у підпорядкованих їм структурних підрозділах, після чого голова РДА Василь Зубрицький дав відповідні доручення.