forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ГРОМАДСЬКІСТЬ СТРИЙЩИНИ ЗУСТРІЛАСЬ З УКРАЇНСЬКИМ ПОЛІТИКОМ, УЧАСНИКОМ ДИСИДЕНТСЬКОГО РУХУ ЯРОСЛАВОМ КЕНДЗЬОРОМ

ГРОМАДСЬКІСТЬ СТРИЙЩИНИ ЗУСТРІЛАСЬ З УКРАЇНСЬКИМ ПОЛІТИКОМ, УЧАСНИКОМ ДИСИДЕНТСЬКОГО РУХУ ЯРОСЛАВОМ КЕНДЗЬОРОМ

8 лютого у приміщенні Стрийського районного Будинку культури відбулася зустріч громадськості Стрийщини з українським політиком, народним депутатом України 6-и скликань, учасником дисидентського руху Ярославом Кендзьором.

Відкрив зустріч голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький. У своєму вступному слові він зазначив, що Ярослав Кендзьор зробив чималий вклад для утвердження Української держави і сьогодні, у такий непростий для України час, важливо почути його думки з приводу суспільно-політичної ситуації в державі напередодні виборів Президента.

Ярослав Кендзьор розповів учасникам зустрічі про свою активну політичну діяльність на благо України, а також поділився спогадами про співпрацю з видатними політичними діячами, дисидентами, зокрема Вячеславом Чорноволом, які у 90-х роках, будучи народними депутатами, відновили державність України, віддавши свої голоси за прийняття Декларації про державний суверенітет, за Акт незалежності України, Конституцію держави.

І сьогодні, у такий відповідальний, доленосний для України час, Ярослав Кендзьор виступив з ініціативою прийняти Звернення до громадян «Збережемо Україну», під яким підписалися 54 відомі українські діячі, серед яких політики, дисиденти, дипломати, письменники, професори, громадські активісти.

Політик ознайомив учасників зустрічі з текстом Звернення, у якому зазначено, що на Президентських виборах Україна складає найвідповідальніший іспит на національну зрілість. Але Москва розробила свій сценарій, не бажаючи бачити на цій посаді Петра Порошенка. Адже зусиллями сьогоднішнього Президента гасло «Геть від Москви!» стає реальністю. Щодень Україна все ближче і ближче до Європи: асоціація з ЄС, безвіз, наближеність до НАТО, світова антипутінська коаліція на підтримку України, відроджені Збройні Сили, Томос УПЦ.

 

«Для реалізації плану Москви на президентські вибори вирушило кілька десятків претендентів. Ця масовка виконуватиме роль технічних кандидатів для розпорошення голосів виборців. Голосування за них – це підтримка сценарію Путіна»,- йдеться у Зверненні.

Виходячи зі свого життєвого та політичного досвіду, відомі українські діячі з усією відповідальністю стверджують, що фактично єдиним кандидатом, який здатний протистояти загрозі втрати України, є чинний Президент Петро Порошенко та наголошують, що від мудрості і рішучості українців залежить остаточний розрив з Москвою, впорядкування нашого Українського дому.

Ярослав Кендзьор, спілкуючись з учасниками зустрічі, відповів на низку їхніх запитань, які стосувалися суспільно-політичної ситуації в державі. На завершення зустрічі політик наголосив: «Ми маємо крок за кроком виполювати та засівати нашу землю, щоб уродило те нове добре зерно, якого ми всі хочемо».

 

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький подякував Ярославу Кендзьору за його самовіддану працю та вклад на благо утвердження Української держави і подарував «Кобзар» українського пророка Тараса Шевченка.