СТРИЙСЬКИЙ БЮТ ВИРІШИВ ЖИТИ

СТРИЙСЬКИЙ БЮТ ВИРІШИВ ЖИТИ "ПО-НОВОМУ"

Перед розглядом проектів рішень голова міста Роман Шрамов’ят зачитав відповідні заяви. У першому повідомленні йшлось про вихід депутатів з фракції БЮТ. Колишніми біло-червоними, які вирішили жити «по-новому», стали: Володимир Кам’янка, Ігор Маланчук та Максим Похило.
Друга заява стосувалась створення у міській раді нової фракції БПП. До неї увійшли: Володимир Кам’янка, Ігор Маланчук та Максим Похило, а також Віталій Михайльо та Ігор Дрочак, які у свій час прийшли у міську раду від «Нашіої Україні».
Додамо, 24 квітня відбулися установчі збори Стрийської міської організації партії «Блок Петра Порошенка – «Солідарність». Очолив політичне новоутворення Сергій Ковальчук. Його заступником обрано Ігоря Маланчука.
Як повідомляє видання «Фортуна», офіс партії знаходитиметься за адресою: м. Стрий, Майдан Ринок, 34/1.
Нагадаємо, що власне, за цією адресою працювала громадська приймальня народного депутата України Віктора Швеця.