forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com

У ВІВНІ ВІДКРИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

У ВІВНІ ВІДКРИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

30 червня, у селі Вівня відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, який приурочили до Дня молоді.

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Будівництво нового спортивного об’єкту стало можливим завдяки сприянню Стрийської райдержадміністрації та Стрийської районної ради  шляхом виконання бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Проект реалізовано за  співфінансуванням з державного (713 тис. грн.) та місцевого бюджетів (750 тис. грн.). Це вже другий спортивний об’єкт, який відкрили в селі. Нагадаємо, що у 2017 році в селі Вівня завдяки обласній Програмі "Спортивний майданчик" було встановлено майданчик з тренажерним обладнанням.

Варто зазначити, що біля міні-футбольного поля знаходиться майданчик з тренажерами та сільський стадіон. В подальшому планується облаштувати доріжки, лавки, урни для сміття, територію освітити, щоб проводити час на майданчику можна і у вечірній час.
Після урочистого перерізання стрічки, арену освятив місцевий парох о. Ігор Гаврилишин.
А право першого удару надали Назарію Матвіїву, який напередодні разом з юнацьким складом ФК «Вівня» завоював друге місце на турнірі по міні-футболу, присвяченому Дню Конституції України. Діти з радістю на новому майданчику влаштували флешмоб.

Після урочистостей настала спортивна частина свята. В програмі змагань — пройшов турнір з міні-футболу серед сільських дітлахів, а також календарний матч Стрийського району з футболу. Місцева команда ФК «Газовидобувник» (с. Вівня) провела матч з командою ФК «Будівельник» (с. Пукеничі), який виграла з рахунком 3:2.