СТРИЙЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 110-РІЧНИЦЮ ПРОВІДНИКА ОУН СТЕПАНА БАНДЕРИ

СТРИЙЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 110-РІЧНИЦЮ ПРОВІДНИКА ОУН СТЕПАНА БАНДЕРИ

 У перший день Нового року, у селі Воля Задеревацька біля Меморіального комплексу "Музей Степана Бандери" зібралася числення громадськість Стрийщини, щоб вшанувати 110-у річницю від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів та визначного ідеолога української нації Степана Бандери.

Урочистості відбулися за участю голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького, голови Стрийської районної ради Романа Козака, народного депутата Андрія Кота, представників Стрийської Станиці Братства ОУН-УПА, Спілки учасників АТО Стрийщини, духовентсва, громадськості. 

DSCN9763

Під зворушливий спів Муніципального чоловічого хору "Каменяр" Стрийського району до пам'ятника Степана Бандери лягли квіти шани від керівників району та народного депутата.

Панахиду за Провідником української нації та всіма Героями національно-визвольної боротьби відправив о. Володимир Яворський.

DSCN9771

Перед присутніми виступила директор Меморіального комплексу "Музей Степана Бандери" Оксана Бандера-Піжик. У своєму виступі вона відмітила неоціненну роль Провідника ОУН в історії становлення Української держави. "Степан Бандера був і залишається у серцях українських патріотів символом нації", - зазначила Оксана Бандера-Піжик.

На завершення всі учасники заходу долучилися до флеш-мобу "Зродились ми великої години", спільно виконавши Гімн Українських Націоналістів. Відео доступне за посиланням: https://www.facebook.com/244431676303359/videos/230492747863816/?modal=suggested_actionDSCN9782