СЬОГОДНІ НА СТРИЙЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЦЕРКОВНИЙ ПЕРЕДЗВІН
Сьогодні, 20 лютого український народ згадує однієї із найтрагічніших сторінок нашої сучасної історії – День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Як інформує пресслужба Стрийської єпархії, до них звернулися з громадською ініціативою, щоб у пам’ять Героїв Небесної Сотні у всіх наших храмах задзвонити у церковні дзвони.
"За дорученням Блаженнішого Святослава закликаємо священників Стрийської єпархії долучитися зі своїми громадами вірних до цієї акції, подзвонивши у церковні дзвони 20 лютого о 19:00 год.", - йдеться у повідомленні.

