У РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ РОБІТ НЕЖУХІВСЬКОЇ СЗОШ І-ІІІ СТ

У РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ РОБІТ НЕЖУХІВСЬКОЇ СЗОШ І-ІІІ СТ

Вчора, 3 березня, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду з питання завершення робіт по реконструкції Нежухівської СЗОШ І-ІІІ ст. за участю в.о. відділу освіти Руслани Юроци та представників підрядної організації і технічного нагляду.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Учасники наради обговорили стан виконаних робіт ташляхи вирішення проблемних питань, а саме: вирішення питання з заборгованістю, визначення переліку незавершених робіт та ін.

За підсумками наради прийнято рішення в найближчі дні провести робочий виїзд на даний об’єкт для коригування проекту та обумовлення певних технічних рішень для завершення будівельних робіт за участі автора проекту будівництва.

Фото з сайту Стрийської РДА.