У СТРИЮ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВТОРИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

У СТРИЮ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВТОРИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

Вчора, 17 лютого, відбулася нарада голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука за участю заступника голови РДА Оксани Мелень і начальника управління фінансів РДА Наталії Меленик з керівниками КНП «Стрийська центральна лікарня» та КП «Стрийська районна лікарня».

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Під час наради обговорили про стан готовності медичних закладів до реформування в частині надання медичної допомоги населенню за програмою державних медичних гарантій. Зокрема, йшлося про:

  • готовність медичних закладів до укладення договорів з Національною службою охорони здоров’я;
  • про зміни у даних лікувальних закладах, які плануються здійснити з 1 квітня 2024 року;
  • про їх матеріально-технічне та фінансове забезпечення;
  • про забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну до кінця поточного року.