У СТРИЮ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВТОРИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ
Вчора, 17 лютого, відбулася нарада голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука за участю заступника голови РДА Оксани Мелень і начальника управління фінансів РДА Наталії Меленик з керівниками КНП «Стрийська центральна лікарня» та КП «Стрийська районна лікарня».
Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.
Під час наради обговорили про стан готовності медичних закладів до реформування в частині надання медичної допомоги населенню за програмою державних медичних гарантій. Зокрема, йшлося про:
- готовність медичних закладів до укладення договорів з Національною службою охорони здоров’я;
- про зміни у даних лікувальних закладах, які плануються здійснити з 1 квітня 2024 року;
- про їх матеріально-технічне та фінансове забезпечення;
- про забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну до кінця поточного року.

