НА СТРИЙЩИНІ ПЕРЕД ЗАЛІЗНИЧНИМ ПЕРЕЇЗДОМ ЗІТКНУЛИСЬ ДВА АВТО

НА СТРИЙЩИНІ ПЕРЕД ЗАЛІЗНИЧНИМ ПЕРЕЇЗДОМ ЗІТКНУЛИСЬ ДВА АВТО

Дорожньо-транспортна пригода сталась 9 жовтня близько 14.40 на автодорозі «Київ-Чоп» у Стрийському районі. 

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції у Львівській області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Фольксваген Гольф», 69-річний мешканець міста Тернопіль, скоїв зіткнення з автомобілем «Фіат Дукадо», яким керував 24-річний мешканець Закарпаття і який саме зупинився перед залізничним переїздом. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримала 67-річна пасажирка «Фольксвагена».

Зараз поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Фото ілюстративне